OGŁOSZENIA PARAFIALNE 09.12.2018r.

OGŁOSZENIA 09.12.2018r.
 1. Dziś 2 Niedziela Adwentu, dzień modlitwy i pomocy materialnej Kościołowi na Wschodzie. Za tydzień dodatkowa Msza św. wieczorna o 19.30. Próba śpiewu o 18.00.
 2. Zachęcamy wszystkich do włączenia się w pomoc ubogim w akcji „Koc na zimną noc”. Paczki prosimy zostawiać przy ołtarzu MB. Za tydzień w Gościu Niedzielnym obszerny artykuł dotyczący tej akcji oraz grupy młodzieżowej.
 3. Za tydzień w niedzielę od 18.30 możliwość spowiedzi.
 4. Roraty codziennie o g. 17 w soboty o 7 rano.
 5. W czwartek wspomnienie św. Łucji dziewicy męczennicy.
 6. W piątek wspomnienie św. Jana od Krzyża, prezbitera i doktora Kościoła.
 7. W sobotę udamy się do chorych, do których nie chodzimy w I piątki, prosimy ich zgłaszać w zakrystii.
 8. W piątek o 18.30 spotkanie grupy młodzieżowe RazemMożemyWięcej. Nowi członkowie tej grupy mile widziani.
 9. We środę zapraszamy na Krąg biblijny o 19 do salki na wikarówce.
 10. Ofiara na tacę dziś na pomoc Kościołowi na Wschodzie, za tydzień na archidiecezję.
 11. W tym roku organizujemy wyjazd dzieci i młodzieży do Bułgarii-Słoneczne Piaski od 21-28.06. W planie zwiedzanie oraz wypoczynek z licznymi atrakcjami. Zapisy do świąt Bożego Narodzenia. Cena podana na planie jest orientacyjna. Jeżeli uda się pozyskać sponsorów oraz dofinansowania cena na pewno zmaleje. Zapraszamy wszystkich! Informacje u ks. Mateusza
 12. Bóg zapłać za ofiary na prace remontowe i nowe konfesjonały – Eugenia i Barbara Rysakowskie, Grażyna i Bogusław Nędzka, Wanda i Kazimierz Małodobry, Lucyna i Edward Wawrykiewicz, rodzina Wierzbicki, Józef i Maria Ból, Zofia Stypuła, Maria Całek, Anna i Paweł Kwiatkowski, Kazimiera Macałka, Jolanta Mitońska, Agata i Bogusław Świadek, rodzina Biesiadecki, rodzina Szyba, Teresa i Zygmunt Żurowski, rodzina Mazur, rodzina Sękara, rodzina Czupich, Stanisław i Józef Kiełbasa, Danuta i Janusz Dratwa.
 13. Dzisiaj można nabyć opłatki w bocznej kaplicy, a przed kościołem świece Caritas i kalendarze katolickie. W kolejne niedziele adwentu (16 i 23) Młodzież działająca przy Parafii będzie rozprowadzać pierniki oraz sianko na wigilijny stół. Prosimy przyjąć to wraz z najserdeczniejszymi życzeniami. Ofiary przy tej okazji składane przeznaczone będą na wyjazdy i rekolekcje młodzieży.
 14. Intencje