OGŁOSZENIA PARAFIALNE 19.05.2019r.

OGŁOSZENIA 19.05.2019r.
  1. Dziś 5 niedziela zwykła, uroczystość I Komunii św. 60 dzieci uczących się w naszej parafii, o 1530 nabożeństwo majowe dla dzieci, przez cały tydzień dzieci przychodzą na wieczorną Mszę św. i nabożeństwo majowe o g. 1830. Dziś także dodatkowa Msza św. o g. 19.30.
  2. We środę zapraszamy na Krąg biblijny po Mszy i majówce.
  3. W piątek wspomnienie N.M.P. Wspomożycielki Wiernych.
  4. W sobotę o 930 próba dla dzieci klas IV i po niej spowiedź na rocznice I Komunii św.
  5. W przyszłą niedzielę o g. 10 Msza św. w rocznice I Komunii św.
  6. W przyszłą niedzielę o g. 19 poświecenie kapliczki Matki Bożej w Zelkowie i nabożeństwo majowe, zapraszamy mieszkańców Zelkowa.
  7. Są jeszcze 4 wolne miejsca na wakacyjny wyjazd do Bułgarii. Chętnych prosimy zgłaszać się do księdza Mateusza.
  8. Ofiara na tacę dziś na archidiecezję za tydzień na parafię.
  9. Bóg zapłać rodzicom dzieci klas III za dar pieniężny złożony dla parafii.
  10. Bóg zapłać za wielki dar serca dla Kacpra zbierany w ubiegłą niedziele. Ofiara wyniosła – 12 tys. zł.
  11. Intencje