OGŁOSZENIA PARAFIALNE 24.02.2019r.

OGŁOSZENIA 24.02.2019r.
  1. Dziś 7 niedziela zwykła.
  2. W czwartek od g. 16 spowiedź przed I piątkiem.
  3. W piątek – I miesiąca prosimy zgłaszać chorych. Z piątku na sobotę adoracja nocna Pana Jezusa w kaplicy adoracji. Zapraszamy na „Młodą godzinę” od 20 do 21. Szczególne zaproszenie kierujemy w stronę młodzieży klas VII i VIII oraz ich rodzin. Przed kościołem zachęcamy aby zabierać ulotki związane adresowanymi do młodych i nie tylko wydarzeniami dekanalnymi.
  4. Od przyszłej Niedzieli nowy porządek Mszy świętych w kościele – 630, o 8 Godzinki ku czci N.M.P., dalej o 830, 10, 1130 z kazaniem dla dzieci, i o 17. W DPS Karniowice we wtorek o g. 8 i w sobotę o g. 15.
  5. Ofiara na tace dziś na parafię, za tydzień na seminarium.
  6. Bóg zapłać za ofiary na konfesjonały: Józef i Józefa Bień, Maria i Stanisław Mikuś, Józefa i Władysław Sendor, Jolanta i Jacek Rojek, Józefa Mozgała, ks. Adam Ból, Ewa Leńczowska, Paweł Kamiński, Aleksandra Mozgała, Grzegorz Moryc.
  7. Caritas Archidiecezji Krakowskiej zwraca się z prośbą o przekazanie 1% od podatku na rzecz Caritas, który wspiera potrzebujących.
  8. Zakończone zostały prace na parkingu przy cmentarzu. Został on powiększony i położona nowa nawierzchnia – składamy serdeczne podziękowanie Pani Wójt Elżbiecie Burtan, Urzędowi Gminy w Zabierzowie i Panu Sołtysowi z Bolechowic Henrykowi Krawczykowi oraz firmie która wykonała te prace –Bóg zapłać.
  9. Prasa – w gościu niedzielnym artykuły czy są potrzebni Nadzwyczajni Szafarze Komunii świętej.
  10. Intencje