Kurs lektorski – I DLA CIEBIE JEST MIEJSCE PRZY OŁTARZU

Jeśli chciałbyś spróbować czegoś innego. Czegoś czego do tej pory nie robiłeś. Czegoś co da Ci coś więcej. To właśnie ta propozycja jest dla CIEBIE!!!.

Zapraszamy do udziału w kursie lektorskim.

Zostań lektorem Słowa Bożego. I dla Ciebie jest miejsce przy Ołtarzu Chrystusa. To dziś możesz zacząć zmieniać siebie i innych bo „żywe bowiem jest słowo Boże, skuteczne i ostrzejsze niż wszelki miecz obosieczny”.

Kurs rozpocznie się w sobotę 11 listopada i kontynuowany będzie w soboty: 25 listopad oraz 2 i 9 grudnia. Błogosławieństwo na lektorów nastąpi 16 grudnia w Kościele parafialnym w Bolechowicach. Kurs organizowany jest w godzinach od 9.00 do 12.45. W czasie trwania kursu prowadzone będą zajęcia z: liturgiki, Pisma Świętego, fonetyki oraz śpiewu kościelnego, prowadzone przez wybitnych specjalistów w tych dziedzinach.

Wszelkie informacje można otrzymać mailem: mateusz.podczerwinski@gmail.com oraz u duszpasterzy na swoich Parafiach.

Kurs adresowany jest dla młodzierzy od 7 klasy SP oraz starszych: gimnazjum, szkoła średnia, studentów i wszystkich którzy mają w sobie odwagę aby stanąć oko w oko ze Słowem Bożym.

Serdecznie zapraszamy.