Roraty 2017 – ZE ŚW. JÓZEFEM – Strażnik SKARBÓW

Zapraszamy na Roraty 2017 w naszym kościele od poniedziałku do piątku o godz. 17.00 oraz w soboty o godz. 7.00. Tematem przewodnim tegorocznych Mszy roratnich będzie św. Józef – Strażnik Skarbów. W Więcej informacji poniżej…

26 listopada wraz z nadejściem Adwentu rozpoczną się także roraty. Tematem ubiegłorocznych roratów był tytuł „W domu królowej”, związany z 300. rocznicą koronacji obrazu Matki Boskiej Częstochowskiej. W tym roku roraty będą poświęcone św. Józefowi. To z okazji roku tego świętego, rozpoczynającego się 3 grudnia 2017 r. i trwającego do 6 stycznia 2019 r. Quiz organizuje „Mały Gość Niedzielny”. Roratom towarzyszyć będzie piosenka pod tytułem „Strażnicy Skarbów”, nawiązująca do słów papieża Jana Pawła II na temat św. Józefa (Bóg powierzył mu opiekę nad jego najcenniejszymi skarbami). Piosenkę wykonuje Magdalena Anioł.

Codziennie dzieci otrzymywać będą naklejki na planszę oraz będą mogły wylosować figurkę św. Józefa. Zapraszamy wszystkie dzieci wraz z ich rodzinami.