Zmiana godzin Mszy

W związku z ciągle narastającą liczbą ludzi zamieszkujących naszą Parafię od dnia 3 marca nastąpią zmiany odprawiania Mszy św. niedzielnych wg. następującego porządku:

 • DPS w Karniowicach: SOBOTA – 15.00 – Msza św. z niedzieli, zwalnia z uczestnictwa w Mszy św. niedzielnej.
 • Kościół Parafialny w Bolechowicach:
  • 6.30 – Msza św.
   • 8.00 – Godzinki o NPNMP
  • 8.30 – Msza św.
  • 10.00 – Msza św.
  • 11.30 – Msza św. z kazaniem dla dzieci
  • 17.00 – Msza św.
  • 19.30 – Msza św.  w III Niedzielę miesiąca
WW. zmiany podyktowane są licznymi prośbami Parafian w związku z: coraz liczniejszą uczęszczalnością mieszkańców Bolechowic, Karniowic i Zelkowa do naszej Świątyni, co wiąże się z brakującymi miejscami na 3 parkingach. Coraz więcej Parafian zgłasza chęć uczestnictwa w Mszach św. z kazaniem adresowanym do dzieci których także jest coraz więcej na naszej Parafii. Prosimy o zrozumienie i przyjęcie powyższych zmian. Sprawa zmiany godzin Mszy konsultowana była z Radą Parafialną.

Duszpasterze