Wizyta duszpasterska

W tym roku pragniemy przeżyć wizytę duszpasterską i umożliwić spotkanie z nami, wspólną modlitwę i błogosławieństwo domów. Chcemy jednak, by odbyło się to w jak najbardziej komfortowych warunkach, z zachowaniem obowiązujących przepisów i roztropnością. Rozumiemy sytuację wielu wiernych, którzy w czasie pandemii przeżywają różnego rodzaju lęki i niepewności. Dlatego też chcielibyśmy prosić parafian o poinformowanie nas o chęci takiego spotkania.

W najbliższym czasie opublikujemy kalendarium wizyty kolędowej i przygotujemy formularze, na których rodziny będą mogły zgłosić chęć spotkania. Prosimy by wypełnione formularze kolędowe dostarczyć do kościoła i złożyć do pojemnika przy ołtarzu św. Józefa.