Wspólnota Źródło

J 7, 3738
«Jeśli ktoś jest spragniony, a wierzy we Mnie niech przyjdzie do Mnie i
pije! Jak rzekło Pismo: Strumienie wody żywej popłyną z jego wnętrza».


Światowe Dni Młodzieży z 2016 roku zaowocowały założeniem wspólnoty charyzmatycznej „Źródło” przy parafii św. Piotra i Pawła w Bolechowicach. Opiekunem grupy jest ks. prałat Stanisław Kozieł. Stanowimy wielopokoleniową grupę osób (dzieci oraz dorośli) łączącą różne stany i zawody. Spotykamy się w każdy poniedziałek na wspólnej modlitwie uwielbienia po wieczornej mszy świętej tj.:
w okresie letnim o godz. 19.00 i w sezonie zimowym o godz. 18.00. W ostatnie poniedziałki miesiąca, po wieczornej Eucharystii, trwamy na adoracji Najświętszego Sakramentu w kościele parafialnym. Zawierzyliśmy naszą wspólnotę Maryi, Matce Kościoła, by jej orędownictwo wypraszało wszystkie potrzebne łaski nie tylko nam, naszym rodzinom i bliskim, ale całemu Kościołowi.
Bóg powołał każdego z nas, abyśmy byli światłem dla innych pogrążonych w ciemności i solą dla ziemi, konserwując ją przed złem. Żyjemy duchowością zmartwychwstałego Pana, według ewangelicznych wartości: miłości i prawdy dwie istotne zasady, którymi kierujemy się w życiu, relacjach i formacji.

Każdego, kto chce bardziej, mocniej, więcej poznać Ducha Świętego i rozmiłować się w Nim,
zapraszamy na nasze spotkania
!

UWAGA!
1. ZMIANA GODZINY SPOTKAŃ WSPÓLNOTY

Z racji prowadzonych prac remontowych w kościele oraz przesunięcia wieczornego nabożeństwa gromadzimy się na wspólnym uwielbieniu Pana w poniedziałki o godz. 18.30, do odwołania.

2. SEMINARIUM ODNOWY WIARY

Obecnie ruszają zapisy na Rekolekcje Ewangelizacyjne Odnowy w Duchu Świętym, które rozpoczną się w dniu
17 kwietnia 2023 r. o godz. 19.00 w Wikarówce. Chęć uczestnictwa prosimy zgłaszać na adres email zrodlo.bolechowice@gmail.com lub na pierwszym spotkaniu 17 kwietnia.