Lektorzy i ministranci

Strona dotycząca Służby Liturgicznej Służby Ołtarza przy parafii
śś. Piotra i Pawła w Bolechowicach.

Na stronie tej znajdować się będą aktualne ogłoszenia oraz grafiki służeń niedzielnych i tygodniowych.

OGŁOSZENIA

1. We środę proszę o obecność na Mszy św. wieczornej w czasie, której podziękujemy Bogu za cały rok służenia i poprosimy o bł. Boże na czas pielgrzymki do Rzymu.
    Po Mszy św. udamy się do dolinki na tradycyjne ognisko (kiełbasy itp. są zapewnione).

2. We czwartek o 17.00 Msza św. na zakończenie roku szkolnego. Obecność obowiązkowa!

3. 29 czerwca w naszej Parafii – ODPUST. Msza św. odpustowa o godz. 11.00. Proszę o obecność na niej wszystkich, którzy będą przebywać w tym czasie w domu (szczególnie tych, którzy wrócili z Włoch). Próba odbędzie się tego samego dnia o godz. 10.15. Obecność obowiązkowa dla wszystkich.