18.07.2021

XVI Niedziela Zwykła

• W czwartek święto św. Marii Magdaleny.
  • W piątek święto św. Brygidy, zakonnicy i patronki Europy.
  • W sobotę wspomnienie św. Kingi, dziewicy.
  • W przyszłą niedzielę przypada święto św. Jakuba Apostoła i św. Krzysztofa, patrona kierowców, podróżujących oraz księdza Krzysztofa. Po każdej Mszy świętej pobłogosławimy pojazdy, a ofiary złożone przez kierowców prześlemy na zakup pojazdów dla polskich misjonarzy.
  • Ofiara na tacę dziś na archidiecezję, za tydzień na parafię.
  • Bóg zapłać za ofiary na prace remontowe: Kazimierz Wołek, Teresa i Edward Macałka, rodzina Waga, Zofia i Józef Puchała.
  • Nadal istnieje możliwość zapisu do udziału w Pieszej Pielgrzymce na Jasną Górę. Szczegóły w zakrystii.
  • Gość Niedzielny jest do nabycia pod chórem. Przeczytamy w nim o pobycie papieża w klinice Gemelli, a także jacy są młodzi ludzie, którzy dziś przyjechali na oazy, czego szukają i za czym tęsknią oraz co zrobiła w ich życiu duchowym pandemia?
  • Intencje mszalne.

• Zapowiedzi przedślubne:
    • Michał Florek (zam. Bolechowice) i Ewelina Dubaj (zam. Bolechowice)
    • Tomasz Czupich (zam. Bolechowice) i Anna Banasiak (zam. Modlin)
    • Robert Osiedlowski (zam. Warszawa) i Gabriela Mroczek (zam. Bolechowice)

Transmitujemy w Internecie przedpołudniowe Msze Święte niedzielne.