16.01.2022

II NIEDZIELA ZWYKŁA

• W poniedziałek wspomnienie św. Antoniego, opata.
  • W środę wspomnienie św. Józefa Sebastiana Pelczara, biskupa.
  • W piątek wspomnienie św. Agnieszki, dziewicy i męczennicy.
  • Ofiara na tace dziś na archidiecezję, za tydzień na parafie.
  • Bóg zapłać za ofiary na prace remontowe: Agata i Gabriel Makówka, Grażyna Kasprzyk, Maria i Marian Rachtan, Eugenia i Barbara Rysakowskie, Joanna i Tomasz Stefański, rodzina Wojtaszek, Agnieszka, Grzegorz i Maria Sendor, rodzina Aleksandrowicz, Marta i Ryszard Chmiel, Tomasz i Ewa Mozgała, Grażyna i Krzysztof Wykrota, Anna Stawiarska, Stanisława i Józef Maj, Maria Gadocha.
  • Zakupiliśmy nowe kropielnice na wodę święconą. Korzystanie z nich jest możliwe przy drzwiach głównych i w babińcu poprzez naciśnięcie mosiężnego kraniku. Można również zabrać stamtąd wodę na własny użytek.
  • W Gościu Niedzielnym dostępna jest kolejna płyta z kolekcji Biblia Audio, a w niej księgi Rodzaju i Wyjścia.
  • Trwa czas kolędy. Chętnych na odwiedziny z wizytą duszpasterską prosimy o złożenie zaproszenia do skrzynki na ołtarzu Matki Bożej.
  • Intencje mszalne.
  •  W tym tygodniu Bóg powołał do wieczności +Macieja Bożka z Bolechowic, lat 50.

Dobry Jezu a nasz Panie, daj mu wieczne spoczywanie

Transmitujemy w Internecie przedpołudniowe Msze Święte niedzielne.

KALENDARIUM WIZYTY DUSZPASTERSKIEJ
w parafii śś. app. Piotra i Pawła w Bolechowicach
 2021/22
PONIEDZIAŁEK 17 I