OGŁOSZENIA 09. 06. 2024

• Dziś 10 niedziela zwykła, nabożeństwo czerwcowe codziennie po Mszy św. o g. 18
  • W poniedziałek po g. 19 spotkanie wspólnoty Źródło
  • We wtorek wspomnienie św. Barnaby apostoła
  • W czwartek wspomnienie św. Antoniego z Padwy prezbitera i doktora Kościoła o 1930 krąg biblijny
  • Ofiara na tace dziś na parafię, za tydzień na archidiecezję
  • Gość Niedzielny i Gość niedzielny Extra o inkwizycji
  • Za dwa tygodnie czyli 23 czerwca, w niedzielę, na Mszy Świętej o godz. 11.30 odbędzie się dziękczynienie za 30 lat posługi ks. Proboszcza w tej parafii. W tych dniach ks. Proboszcz przechodzi bowiem na emeryturę. W związku z tym zapraszamy serdecznie na tę Mszę Świętą wszystkich, którzy chcieliby swoją obecnością, wspólną modlitwą wyrazić wdzięczność za wieloletnią posługę Księdza w naszej parafii. Jednocześnie o godz. 16.00 Rady Sołeckie naszej parafii zapraszają na wspólnego grilla na parkingu przy fontannie. Będzie to okazja do swobodnego spotkania i rozmowy w tym szczególnym dniu.

Serdecznie zapraszamy.

Transmitujemy w Internecie przedpołudniowe Msze Święte niedzielne.