Niedzielna Msza o 19.30 !!!

Serdecznie zapraszamy wszystkich w każdą III Niedzielę miesiąca na dodatkową Mszę św. o godz. 19.30. Mszy św. przewodniczyć będzie oraz homilię wygłosi o. Kazimierz Duda OCD – karmelita pracujący w Wadowicach.Odpowiadając na prośbę ks. Arcybiskupa Marka Jędraszewskiego aby młodych ludzi skupiać wokół Eucharystii oraz liczne prośby wielu Parafian od października w każdą III Niedzielę miesiąca w naszym kościele odprawiana będzie Msza św. o godz. 19.30. Na Msze św. zapraszani będą księża z różnych stron naszej diecezji i nie tylko, którzy wygłoszą kazanie.

Pierwsze kazanie wygłosi o. Kazimierz Duda – karmelita.

Eucharystia adresowana jest przede wszystkim dla ludzi młodych, którzy pragną jeszcze głębiej poznawać oraz zbliżać się do Chrystusa w Eucharystii, ale także do tych korzy wolą późno wieczorną porą przeżywać Eucharystię, lub studentów którzy kończą swoje naukowe potyczki niedzielnymi wieczorami.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY.

A jeśli chciałbyś po Mszy zostać i spotkać się z innymi, porozmawiać, zadać pytanie to po Mszy zapraszamy na ciepłe kakao i drożdżowe ciacho do salki na wikarówce.