Wakacje 2019. Wypoczynek dzieci i młodzieży 21.06-28.06. Bułgaria – Złote Piaski

Niezwykła różnorodność krajobrazów, urokliwe i złociste plaże, górskie szczyty zapraszające na wędrówki, wyjątkowe atrakcje kulturowe, tradycje i zapach róż…. taka właśnie jest Bułgaria.  Piękne, kilkukilometrowe białe plaże czarnomorskiego wybrzeża, złociście połyskują w słońcu. To morze rzadko bywa czarne, jak uważano w starożytności, a wręcz przeciwnie – zachwyca piękną gamą niebieskich kolorów, co wypoczynek czyni komfortowym. Taka jest dobra, aromatyczna i lekka Bułgaria. Warto odwiedzić z nami Bułgarię, można leżeć, pływać, spacerować, zwiedzać – każdy znajdzie coś dla siebie.

TERMIN 21.06-28.06.2019

Program Turystyczny:

1 DZIEŃ: Wyjazd z umówionego miejsca zbiórki o godzinie 14.00. Przejazd przez Słowację, Węgry z postojami na posiłek i toaletę

2 DZIEŃ: Dalszy przejazd przez Rumunie do Bułgarii W godzinach popołudniowych przyjazd nad Morze Czarne-Złote Piaski. Zakwaterowanie, odświeżenie się po podróży, Czas wolny a wieczorem kolacja. Nocleg.

3 DZIEŃ: Śniadanie, Czas na plażowanie, kąpiele wodne. Gry i zabawy na plaży. W przeciągu dnia obiad, kolacja i napoje bezalkoholowe w godzinach 11:00-20:30. Nocleg. 4 DZIEŃ: Śniadanie. Zwiedzanie Kurortu Złote Piaski. Odwiedzimy jeden z najbardziej rozpoznawalnych na Riwierze Bułgarskiej monastyrów. Jest to wykuty w skale klasztor Alajda pochodzący z XII wieku. Naturalne pieczary połączone wykutymi w skale tunelami niegdyś służyły mnichom jako cele. Sama nazwa Aladzha pochodzi prawdopodobnie z języka tureckiego i oznacza kolorowy. Odnosić się to ma do kolorowych fresków, które pokrywały ściany skalnego klasztoru w średniowieczu. Przejazd do miasteczka Bałczik. Dzięki długiej, bo sięgającej ponad 26 wieków historii, Bałczik jest jednym z najstarszych miast w Bułgarii i wielokrotnie zmieniał nazwę w czasie swojego istnienia. Potocznie nazwane Białym Miastem, dzięki wapiennym skałom na których powstało zachwyca jednym z największych ogrodów botanicznych w Europie. Możemy podziwiać tutaj ponad 3500 gatunków roślin – kwiatów, drzew, krzewów i mchów. Powrót do hotelu. Obiad.

Czas wolny na plażowanie i kąpiele wodne. Kolacja i nocleg.

5 DZIEŃ: Śniadanie, Czas na plażowanie, kąpiele wodne. Gry i zabawy na plaży. W przeciągu dnia obiad, kolacja oraz napoje bezalkoholowe w godzinach 11:00-20:30, nocleg.

6 DZIEŃ: Śniadanie. Przejazd do miejsca niezwykłego jakim jest Warna-stolicy Bułgarskiego Wybrzeża i miasta o niezwykle bogatej historii. Podczas spaceru po kurorcie zobaczymy niezwykłą starówkę oraz cerkwie. Odwiedzimy również Warneńskie Delfinarium- największe tego typu miejsce na Bałkanach w którym morskie ssaki popisują się niezwykłymi umiejętnościami zadziwiając nas swoimi występami. Powrót do hotelu. Obiad. Plażowanie i kąpiele wodne. Kolacja i nocleg

7 DZIEŃ: Śniadanie. Wykwaterowanie i pożegnanie z morzem podczas ostatniego spaceru wybrzeżem Morza Czarnego. Zabranie suchego prowiantu oraz wyjazd w drogę powrotną do Polski. Przejazd przez Bułgarię, Rumunię z postojami na posiłek i toaletę.

8 DZIEŃ: Dalszy przejazd przez terytorium Słowacji do Polski. Zakończenie wycieczki w godzinach południowych.

 

CENA: 1350zł/osobę + 32Lv (1Lv=2.20zł)

cena wyjazdu może ulec zmianie (obniżeniu)
ze względu na ilość sponsorów oraz dofinansowań

Pilot lub przewodnik, może zmienić kolejność realizacji programu w zależności od pogody, kondycji uczestników, oraz innych nieprzewidzianych czynników (siła wyższa).

                                                           

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!!

Świadczenia w cenie:

  • przejazd komfortowym autokarem. (klimatyzacja, barek, WC)
  • wszystkie opłaty drogowe i parkingowe.
  • opieka pilota-przewodnika
  • 5 noclegów w hotelu 3* Riwiera Bułgarska Warna, pokoje 3 osobowe z łazienkami
  • Wyżywienie młodzieżowe All Inclusive: 5 śniadań, 5 obiadów i 5 kolacji. Wszystkie posiłki w formie bufetu, napoje bezalkoholowe codziennie w godzinach 11:00-20:30
  • ubezpieczenie NNW 15000zł+KL 15000€
  • Turystyczny Fundusz Gwarancyjny – 13 zł /os./pobyt.

Cena nie zawiera:

  • kaucji zwrotnej w wysokości 25€/osobę
  • dopłaty do pokoju 1-osobowego: 90€
  • świadczeń innych niż wymienione w ofercie

PONIŻEJ MOŻNA POBRAĆ KARTĘ ZGŁOSZEŃ NA WYJAZD WYPOCZYNKOWY: KARTĘ ORAZ ZALICZKĘ W WYSOKOŚCI 100 ZŁ. NALEŻY ZŁOŻYĆ KSIĘDZU MATEUSZOWI.

Bułgaria zgłoszenie