Niedziela Palmowa 02.04.2023

Niedziela Palmowa – Niedziela Męki Pańskiej rozpoczyna obchody Wielkiego Tygodnia. W naszej parafii jest to dzień połączony z tradycyjnym poświeceniem palm Wielkanocnych. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy przygotowali palmy. Szczególne podziękowania i wyrazy uznania kierujemy do autorów dwóch najwyższych palm czyli do Klubu Seniora, a także do Oliwiera Russella. Dziękujemy wszystkim a szczególnie najmłodszym, którzy wzięli udział w przeżywaniu z nami tego wyjątkowego dnia.

Niedziela Palmowa – Niedziela Męki Pańskiej rozpoczyna obchody Wielkiego Tygodnia. W naszej parafii jest to dzień połączony z tradycyjnym poświeceniem palm Wielkanocnych. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy przygotowali palmy. Szczególne podziękowania i wyrazy uznania kierujemy do autorów dwóch najwyższych palm czyli do Klubu Seniora, a także do Oliwiera Russella. Dziękujemy wszystkim a szczególnie najmłodszym, którzy wzięli udział w przeżywaniu z nami tego wyjątkowego dnia.